DORADZTWO KARIERY

Gdyby wszyscy znali się na wszystkim, usługi doradztwa kariery nie były nikomu potrzebne. Jednak skoro jest inaczej, a Ty właśnie poszukujesz doradztwa, sprawdźmy co mogłabym Ci zaproponować?
Zobaczmy najpierw gdzie jesteś:

 • czy jeszcze nie wybrałeś swojej ścieżki kariery zawodowej i nie wiesz od czego zacząć?

 • czy może dopiero co dokonałeś wyboru, ale zastanawiasz się czy to był Twój najlepszy wybór?

 • czy może jesteś już na swojej ścieżce od jakiegoś czasu, ale utknąłeś i nie wiesz co dalej?

 • czy może jesteś już na swojej ścieżce zawodowej od dłuższego czasu, ale czujesz, że skłaniasz się ku czemuś nowemu?

Jeśli zadajesz sobie takie pytania, skontaktuj się ze mną i dzięki diagnozie FRIS® Style Myślenia sprawdzimy
jakim stylem poznawczym posługujesz się od urodzenia i jak może to pomóc Ci w Twojej aktualnej sytuacji.
Dodatkowo dzięki temu badaniu dowiesz się między innymi:

 • jak myślisz i jak działasz?

 • w czym tkwi Twój największy potencjał i jak przejawia się w życiu zawodowym oraz osobistym?

 • jak mógłbyś łatwiej zaakceptować siebie takim, jakim jesteś?

 • jak mógłbyś łatwiej zrozumieć i zaakceptować innych ludzi?

 • jak mógłbyś efektywniej komunikować się z innymi ludźmi?

 • w jakich obszarach aktywności zawodowej mógłbyś się najpełniej i z satysfakcją realizować?

 • jakie atuty możesz zaprezentować na swoim pierwszym lub kolejnym spotkaniu rekrutacyjnym?

Jeśli chciałbyś poznać odpowiedzi na te pytania, skontaktuj się ze mną! Zobaczysz jak wiele możesz się o sobie dowiedzieć
i jak to polepszy jakość Twojego życia zawodowego i osobistego.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce JAK PRACUJĘ

POLECAJĄ MNIE:

Jako osoba z pewną przewagą kompetencji/zdolności o profilu ścisłym, z dużą dozą ostrożności podchodzę do rozważań na temat analizy cech psychologicznych, trudno mierzalnych, często subiektywnych w ocenie. Nie inaczej było kiedy spotkałem Panią Magdę Kotowską, która zachęcała mnie by poświęcić nieco czasu metodzie FRIS. Jej niekwestionowanym sukcesem okazało się przekonanie mnie do wyciągnięcia wniosku „a co mi szkodzi – spróbuję”

Marek Kołowacik
CEO at Financial Life sp. z o.o. Insurance Brokerage Company

Długo zbierałem do napisania rekomendacji – Magda wie jak długo. Chciałbym zacząć od tego, że w życiu zawodowym często mówi się, iż najważniejszy jest efekt, szczególnie ten, który daje satysfakcję i uczy. Tym efektem było zdobycie cennych informacji, które w 100% dały mi satysfakcję i nauczyły, że nic nie jest oczywiste. Do FRIS-a podszedłem jak do każdego badania, jednak już po pierwszych minutach okazało się, że FRIS jest inny. To co dostajemy jest tak szczegółowe, trafne i rozbite na tzw. czynniki pierwsze, że ostatecznie wyniki przewyższyły moje oczekiwania. Ukłony i brawa dla Magdy, która zrealizowała FRIS-a perfekcyjnie – co najważniejsze – z pasją i profesjonalizmem. Jesteśmy w kontakcie.

Kamil Metyk
CEO at Treelux Sp. z o.o. (Warszawa)

 Polecam tłumaczenia na język francuski. Pani Magda przełożyła znakomicie dość trudny i specyficzny tekst naukowy. Doskonale oddała mój styl pisania, nadając mu dodatkowo charakterystyczną dla francuskiego logikę, ale i lekkość. Rzadko zdarza się żeby tłumacze tak “czuli” język, tak swobodnie nim operowali. Pani Magda po prostu potrafi myśleć “w duchu” mowy galijskiej. Polecam gorąco!

dr Łukasz M. Sadowski
adiunkt  w Katedrze Teorii i Historii Sztuki (Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Łódź)

Polecam, metodę a jeszcze bardziej Panią Magdę, doskonałego Trenera FRISa. Przeszłam badanie stylu i z satysfakcją mogę napisać, że sposób przekazania wyników, późniejsza analiza pokazała jak żyć w zgodzie ze sobą i wykorzystać naturalne predyspozycje. Często o tym zapominamy, a raczej nie wiemy. Życzliwość, ciepło dobrego człowieka, profesjonalizm.. mogłabym wymieniać długo. Przekonajcie się sami, takich osób, jak Pani Magda, życzę każdemu na swojej drodze nie tylko zawodowej. 100% satysfakcji.

Ewa Czerwińska
Dyrektor Departamentu Relacji Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Warszawa

Magda, jako trener FRIS Style Myślenia, ale też jako Mentor w wielu dziedzinach to przykład profesjonalizmu. Posiada wiedzę w wielu obszarach związanych z rozwojem i biznesem, ale przede wszystkim potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały i bardzo przydatny dla odbiorcy. Badanie FRIS omówione przez Magdę sprawia, że człowiek inaczej patrzy na siebie i swoje dotychczasowe osiągniecia. Daje pozytywnego kopa, który popycha do działania! Magda + FRIS = ENERGIA!

Michał Szefer
HR Business Partner (Allianz Worldwide Partners, Warszawa)

Ukłony i brawa dla Magdy za zrealizowanie i prowadzenie mnie za rączkę podczas badania FRIS. Za zaangażowanie, empatie, za elastyczne i profesjonalne podejście do mojego przypadku podczas realizacji procesu FRIS. Nie słyszałam wcześniej o badaniu FRIS. Nie miałam pojęcia ile mnie przez to w życiu ominęło. Na szczęście poznałam Magdę. I tu się zaczęła zabawa

Gabriela Rybińska
Marketing Manager (Bulldogjob – The space for IT people, Warszawa)

Zanim poznałam Magdę nie słyszałam nigdy o Badaniu FRIS Style Myślenia. Swoim entuzjazmem zachęciła mnie do wzięcia udziału w badaniu. Rezultaty przerosły moje oczekiwania. Nie tylko poznałam swój profil, co na pewno pomoże mi w życiu osobistym i zawodowym, ale został on mi przedstawiony w szczegółowy i przejrzysty sposób. Bardzo doceniam ludzi, którzy pasjonują się tym, co robią i Magda jest właśnie taką osobą! Magdo, jeszcze raz dziękuję za Twój czas i zaangażowanie.

Edyta Prokopiuk
Senior Account Manager at Nielsen (Londyn, Wielka Brytania)

Serdecznie polecam badanie FRIS, które otwiera spojrzenie na swoje predyspozycje w pracy, jak i w życiu. Pomaga zrozumieć swoje dobre oraz słabe strony, a także, jak poprawić lub wykorzystać te gorsze. Szczególnie w tym wszystkim polecam Panią Magdę, która w fantastyczny sposób przeprowadziła mi takie badanie. Sprawnie oraz z ogromna życzliwością zajęła się moja osoba, a następnie wytłumaczyła, jak rozumieć wyniki. Jedyne, co mogę jeszcze dodać to mam nadzieje miłej współpracy z Panią Magdą!”

Julia Krawczyk,
Studentka Wydziału Architektury (Politechnika Warszawska)

Samo badanie FRIS zrobiło na mnie bardzo duże wrażanie, a współpraca z Magdą jeszcze większe! Do badania podchodziłam z ciekawością, ale również z dystansem. Wyniki, które otrzymałam jak również forma w jaki sposób były omówione i przedstawione znacznie przewyższyły moje oczekiwania – i dotyczy to zarówno życia zawodowego jak również prywatnego. Profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i pasja – to słowa, które chyba najlepiej odzwierciedlają współpracę z Magdą. Serdecznie polecam usługi, które oferuje Magda!

Weronika Szefer
Specjalista ds. jakości (Allianz Worldwide Partners, Warszawa)

Magdalena jest certyfikowanym trenerem FRIS®, a ja miałam okazję poddać się u niej temu badaniu. FRIS® jest narzędziem służącym do określenia naszego naturalnego sposobu myślenia. Dzięki badaniu oraz sesji indywidualnej z Magdą dowiedziałam się jeszcze więcej na swój temat. Co ważne, Magda podczas sesji podsumowującej, potrafiła stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę, która jest kluczowa, aby po obu stronach zbudować zaufanie. Serdecznie polecam pracę z Magdą.

Joanna Cur
Prawnik, Specjalista ds. Prawa Pracy (Warszawa)