O MNIE

Nazywam się Magdalena Kotowska. Jestem ekspertem zmiany zawodowej, certyfikowanym trenerem FRIS® Style Myślenia (polska metodyka diagnostyczna), praktykiem Mindfulness, certyfikowanym coachem psychologii pozytywnej, mentorem, praktykiem biznesu i tłumaczem języka francuskiego i hiszpańskiego.

Dzięki praktyce, wspartej studiami z Zarządzania i Marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, wiem na czym polega zarządzanie firmą oraz jak poruszać się w kontekście marketingu i nawiązywania relacji biznesowych, co z sukcesem realizuję w kontekście działalności mojej firmy. W codziennej pracy zawodowej posługuję się trzema językami obcymi: francuskim, hiszpańskim i angielskim, dzięki czemu m.in. skutecznie pomagam moim klientom nawiązywać międzynarodowe relacje biznesowe.

MOJA DROGA

Moja działalność zawodowa od zawsze wiązała się z kontaktami z ludźmi, doradzaniem oraz podróżami. Ścieżka kariery wiodła przez kilka branż: turystyczną, ubezpieczeniową, edukacyjną, aż po doradczą. Pracowałam na wielu stanowiskach: od lektora języków obcych, project managera po dyrektora ds. rozwoju. Odpowiadałam za sprzedaż, zarządzałam zespołem, prowadziłam i uczestniczyłam w wielu projektach krajowych i zagranicznych. Przez lata rozwijałam twarde i miękkie kompetencje, co czynię nadal i do czego motywuję klientów.

Ostatecznie założyłam własną firmę doradczą – Sagitta Business Consulting, jako kontynuację całej wcześniejszej ścieżki kariery zawodowej. Zdecydowałam się wspierać ludzi w ich rozwoju dzieląc się moją  wiedzą i doświadczeniem, ponieważ zrozumiałam, że to moja pasja. Natomiast Sagitta, czyli po łacinie gwiazdozbiór Strzelca – podróżnika i poligloty zodiaku, to ja! To słowo daje mi niesamowitą energię i niekończącą się chęć doskonalenia.

PRYWATNIE

Prywatnie jestem matką dorosłego syna i żoną. Mój mąż jest uznanym w Polsce
i za granicą artystą malarzem, specjalizującym się w malarstwie realistycznym:
www.kotowski-art.com Tematem przewodnim jego prac są konie. Od lat z sukcesem rozwijam działalność artystyczną męża i prowadzę działania marketingowe w mediach społecznościowych, czego dowodem jest wciąż rosnące zainteresowanie jego pracami oraz rzesze fanów z całego świata: https://www.facebook.com/zbigkot/

Ze względu na znajomość tematyki piszę także artykuły do francuskich magazynów branżowych związanych z hodowlą koni arabskich – zajrzyj do zakładki: BLOG

FRANCJA I JA

Francja zajmuje bardzo ważne miejsce w moim sercu. Dzięki ukończeniu Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim jestem nie tylko tłumaczem, ale również wielką miłośniczką tego kraju. Posiadam obszerną wiedzą z zakresu jego historii, kultury i obyczajowości. Mam za sobą doświadczenie expata. Mój pierwszy pobyt we Francji trwał nieprzerwanie prawie półtora roku. Następnie pracowałam tam łącznie przez jedenaście lat – głównie w Paryżu – moim miejscu na ziemi. Miłość do Francji podziela również moja rodzina, przed którą odkrywam jej piękno podczas każdego wspólnego pobytu w mojej drugiej ojczyźnie.

CO JESZCZE?

Uwielbiam uczyć się języków obcych, podróżować, interesują mnie: psychologia i rozwój osobisty, enologia, kultura i historia Francji. Moje pasje i zainteresowania przenikają płynnie przez wszystkie obszary mojej działalności.

MOJE CERTYFIKATY